WordPress Hakkında

WordPress nedir? WordPress, PHP kodlama dili ile yazılmış çevrimiçi, açık kaynaklı bir internet sitesi oluşturma aracıdır. Ancak diğer site dilleri ve site oluşturma platformları arasında bugün var olan en kolay ve en güçlü blog ve web sitesi içerik yönetim sistemi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu linkten Armut uygulaması üzerinden hemen teklif alın;
Şükrü Alankaya İstanbul Çekmeköy Web Site Yapımı – Armut

Sahi, WordPress’i kimler kullanıyor?

İnternette ürünlerinizi, yazılarınızı, tariflerinizi, dükkânınızı yönetmek ve yayınlamak için WordPress kullanıyorsanız, doğru bir seçim yaptığınızı söyleyebiliriz. Son yayınlanan istatistiklere göre dünyada 3 siteden birinin WordPress olduğunu öğrendik. Zaten birçok ünlü blog, haber bültenleri, müzik siteleri, butik dükkânlar, yemek siteleri, ajanslar, portfolyo şirketlerinin ve ünlülerin WordPress kullandığını biliyorduk. Ama sayının bu kadar çok olabileceği sanırım büyük e-ticaret ile ilgili. Woocommerce geldikten sonra wordpress kullanımı oldukça arttı.

WordPress’i kimin kullandığını merak ediyorsanız, WordPress site vitrinine gidin ve burada gördüğünüz internet sitelerinin ne kadar da iyi bilinen, ünlü siteler olduğunu gözlerinizle görün. Bu gerçekten etkileyici!

Peki, WordPress ne yapabilir?

WordPress, birçok internet sitesi açısından gerçekten şahane ve hatta âla bir platformdur. WordPress sayesinde blog yazmaktan e-ticaret işlerine, kurumsal ve kişisel internet sitelerine kadar birçok internet sitesiyle karşılaşmanız mümkündür.

Şimdi size WordPress ile kurabileceğiniz internet sitesi türlerinden sadece birkaçı örneklemek istiyoruz:

  • Blog/Tarif/Forum Siteleri,
  • E-ticaret Siteleri,
  • Kurumsal İş Siteleri,
  • Magazin, Haber Siteleri,
  • Oyuncu-Aktör, Menajer ve Fotoğrafçılık gibi Ajans siteleri,
  • Müzik, Müzisyen ve Video Klip Siteleri…

Kısaca WordPress’te yönetebileceğiniz sitelerin türü tamamen hayal gücünüze bağlıdır!

“WordPress’i kullanmaya nasıl başlarım?” diyorsanız;

Şimdi muhtemelen “Nasıl başlayabilirim?” diye soruyorsunuz.

İşte tam da bu sırada bizimle iletişime geçiyorsunuz. Ve sizinle yapacağımız beyin fırtınasından sonra size ait yepyeni bir site kurulumuna başlıyoruz.

İş yerinin hala bir internet sitesi yok mu? Yazdıklarını nasıl duyuracağını bilmiyor musun? Kendini ve çalışmalarını göstermen için bir internet sitesine mi ihtiyacın var? Peki, o halde neden daha fazla bekleyesiniz ki? Harika web sitenizi oluşturmaya başlamak için bugün bizimle iletişime geçin.

Tamamen Size Ait!

Sizin de bir WordPress Siteniz olsun istiyorsanız; buraya tıklayarak bizimle iletişime geçin!

Tamamen hayal gücünüze bağlı bir internet sitesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir